ÜRÜNLER

İstediğiniz kişiyle, istediğiniz pozda, istediğiniz kıyafetle...Siz sadece 3 boyutlu portrenizin hangi boyda olacağını seçin.

Yakaladığınız anın 3. boyutta gerçekleşmesi işte bu kadar kolay.

1 SANİYELİK POZLAMA SÜRESİ

Görüntünüzü tarama sistemleriyle alan düşük kaliteli teknolojilerin tersine, yüksek çözünürlüklü 100 adet kamera kullanılır. Sadece 1 saniye poz vermeniz yeterli.

ÜSTÜN DETAY KALİTESİ

Elde edilen görüntünüz en güncel ve gelişmiş 3 boyutlu görüntü işleme yazılımları ile hassasiyetle işlenir ve basıma hazır hale getirilir.

SANAT VE TEKNOLOJİNİN UYUMU

Oluşturduğunuz portrelerin sadece birer teknoloji ürünü olmadığının farkındayız. 3D figürünüz size teslim edilmeden, sanatçılarımız tarafından detaylı bir el işçiliğinden geçirilerek son halini alır.

1,5 MİLYAR PİKSEL, 6 MİLYON RENK

Kameralarımızdan elde edilen görüntünün çözünürlüğü yaklaşık 1,5 milyar piksele eşittir. Toplam 6 milyon farklı renk, fotoğraflanmadan 3. boyuta aktarılır.

SEÇENEKLER

Screenshot
Screenshot

Size özel o anı ölümsüzleştiren 3D portrenize, üstün detay kalitesinde ve istediğiniz boyutta sahip olabilirsiniz.

SMALL
• Gerçeğe oranla 1/7 boyutundaki 3D portre
• Yaklaşık 26 cm*

MEDIUM
• Gerçeğe oranla 1/6 boyutundaki 3D portre
• Yaklaşık 30 cm*

LARGE
• Gerçeğe oranla 1/5 boyutundaki 3D portre
• Yaklaşık 36 cm*

*3D portre boyutları 180 cm üzerinden hesaplanmıştır. Kişinin boyuna göre 3D figür boyutu da değişiklik gösterecektir.
Screenshot
 • Image
 • Image
 • SIKÇA SORULAN SORULAR

  1- Sağlığa zararlı mıdır?
  Hayır, sağlığa zararlı değildir. Herhangi bir kamera ile fotoğrafınızın çekilmesinden farkı yoktur. 100 adet yüksek çözünürlüklü kamera ile donatılmış sistemimiz, 1 saniye gibi bir sürede görüntünüzü alır. 

  2- 3D görüntümün alınması için ne kadar beklemem gerekiyor?
  Görüntünüzün alınması için yaklaşık 1 saniye sabit durarak poz vermeniz yeterli!

  3- Hangi pozları verebilirim?
  Vereceğiniz pozlar sadece hayal gücünüz ve stüdyomuzdaki alanımızla sınırlı. 

  4- Başka insanlarla poz verebilir miyim?
  İstediğiniz şekilde ve istediğiniz kişi ile birlikte poz verebilirsiniz. Çocuğunuz kucağınızda iken, eşinize sarılırken veya sadık evcil hayvanınızla birlikte… Hayal gücünüzü kullanmanız yeterli!

  5- Kendi figürümle sevdiğim ünlünün figürünü tek bir poz halinde alabilir miyim?
  Evet! Zaten Starelya®’yı bu kadar özel ve eğlenceli yapan da bu! Böyle unutulmaz bir deneyim yaşamak ve anı olacak bir 3D portreye sahip olmak elinizde!

  6- Görüntüm alınmadan önce renk ve aksesuar konusunda uymam gereken kurallar var mı? 
  Evet. Renk ve aksesuar konusunda sizler için hazırladığımız, tavsiye niteliğindeki kural ve önerilerimizi kurallar bölümümüzde inceleyebilirsiniz.    

 • KURALLAR

  Kıyafet
  Hedefimiz her zaman için en iyi detay kalitesini yakalamak ve 3D portrenize bu detayları yansıtmak oluğu için,  kıyafetinizde ne kadar çok detay olursa, sonuç o kadar iyi olur. 
  Tek renkli veya parlak kıyafetleri tercih etmemenizi öneriyoruz. 
  Portrenizin daha çekici ve detaylı görünmesi için çok açık veya çok koyu renkler yerine, daha canlı renk tonlarına sahip kıyafetler giymenizi öneriyoruz.
  Son olarak, detay kalitesini ve netliğini korumak adına, parlak, ince çizgili veya yoğun puantiyeli kıyafetleri tercih etmemenizi tavsiye ederiz.

  Saç
  Saçınızı toplamanızı öneririz. Saçınız ne kadar toplu ve düzgünse, modellemesi o kadar detaylı yapılabilmektedir. 

  Gözlük ve Aksesuarlar
  Gözlük, yakalanan görüntülerde yansımaya sebep olduğundan, gözlüklü görüntünüzü alamıyoruz. Ancak, istemeniz durumunda, gözlüğünüzü ayrıca modelleyip 3D portrenize eklememiz mümkün.
  Diğer aksesuarlar konusunda ise; parlak aksesuarlar ve takıları tavsiye etmiyoruz. Büyük aksesuarlarınız ise (çanta, gitar, keman vb. ) taramada herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır. Yani gitarınızı kapıp gelebilirsiniz!